درباره راستین

درباره راستین :

شرکت “راستین رهیافت رایمند” با نام اختصاری “راستین”، از جمله شرکت هایی است که برپایه تجربه مدیران خود در زمینه تجارت الکترونیک، طراحی سایت و برندینگ آنلاین، تشکیل و شروع به فعالیت نموده است.

لوگوی راستین رهیافت رایمند ، درباره راستین

لوگوی راستین رهیافت رایمند

این گروه افتخار دارد که با سابقه ده ساله مدیران خود، توانسته است قدمی در راه اشتغال زایی و درآمدزایی آنلاین ایرانیان بر دارد.

جناب آقای مهندس کامیار کاظمی و سرکار خانم مهندس مریم شفقی به عنوان مدیران ارشد این مجموعه، سال هاست که در زمینه تجارت الکترونیک و کسب های آنلاین در ایران، کتاب، مقاله و تدریس در دانشگاه ها داشته اند و مجموعه ای بیش از شصت جلد از کتب آنان با تیراژ بالغ بر ۱۲۰۰۰۰ (+) نسخه (بیش از صد و بیست هزار)، در بازار و در دسترس متخصصان و علاقمندان قرار گرفته است و مقالات و آموزش های کاربردی آنان در زمینه های تجارت الکترونیک، طراحی سایت و تبلیغات آنلاین، در مجلات و روزنامه های کثیرالانتشار و خبرگزاری ها و سایت های خبری و همایش های تخصصی منتشر شده است.

سرکار خانم مهندس شهرزاد صدفی به عنوان یکی دیگر از مدیران ارشد مجموعه راستین، با سابقه مدیریت فروش و بازاریابی آنلاین، برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان، به گروه راستین پیوسته است.

مجموعه حاضر با هدف کمک به آشنایی بیشتر ایرانیان در ورود به دنیای آنلاین و در نهایت کمک به معرفی و برندینگ و فروش محصولات و خدمات مشتریان و علاقمندان در این دنیای جدید و پر از رمز و راز ایجاد گشته است.

راستین به ارائه خدمات عالی و انتقال تجربیات خود، متعهد است و این آینده نزدیک است که درستی ادعای ما و صحت تخصص و تعهد ما را نشان خواهد داد.

و ما امیدوار هستیم که مانند همیشه مورد لطف پرورودگار قرار گرفته و بتوانیم خدمتی هرچند کوچک اما باکیفیت، به علاقمندان و متخصصان این مرز و بوم عزیز، کرده باشیم.